header

Struktūra ir kontaktai

KLAIPĖDOS EDUARDO BALSIO MENŲ GIMNAZIJOS ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

 Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Statybininkų pr. 2

LT-94222 Klaipėda

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (kodas 190979923)

Raštinės darbo laikas:

I - IV - 8.00 - 16.30

V - 8.00 - 15.30

Pietų pertrauka 12.00 - 12.30

 

KLAIPĖDOS EDUARDO BALSIO MENŲ GIMNAZIJOS

TELEFONŲ NUMERIAI

Pareigos

Telefono

Nr.

Kabineto Nr.

Direktorius

Gintautas Misiukevičius

(8 46) 345775

(8 46) 340183

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

202

Raštinė

(8 46) 340183

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

201

Faksas

(8 46) 433441

201

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Garšvaitė

(8 46) 340160

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

203

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui (Muzikai)

Giedra Jonušaitė

(8 46) 433467

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

211

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui (Dailei)

Jūratė Kavaliauskienė

(8 46) 433446

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

224

Projektų vadovė

Asta Strumilienė

(8 46) 433466

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

210

Vyriausiasis buhalteris

(8 46) 342565

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

6

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui

Genovaitė Kairienė

(8 46) 433448

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

6

Socialinis pedagogas

(8 46) 433449

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

14

Psichologas

(8 46) 342567

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

14

Slaugytoja

(8 46) 433465

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

13

Dailės skyriaus mokytojų kambarys

(8 46) 340184

232

Bendrabučio auklėtojai

(8 46) 340163

21

Budėtojas

(8 46) 232422

-

 

Bendrųjų dalykų mokytojai

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1.

Algis Bajoras

Mokytojas

Matematika

Vyresnysis mokytojas

2.

Aurelija Bajorienė

Mokytoja, 4 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

3.

Virginija Balsytė-Jackuvienė

Mokytoja, 8 b, 9 a klasių auklėtoja

Tikyba

Vyresnioji mokytoja

4.

Asta Bambalienė

Mokytoja

Anglų kalba

Mokytoja

5.

Rasa Bivainienė

Mokytoja, 2 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

6.

Sigita Brazienė

Mokytoja

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė 

7.

Arūnas Daumantas

Mokytojas

Kūno kultūra

Vyresnysis mokytojas

8.

Linita Dubrienė

Mokytoja, užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

9.

Vida Inkratienė

Mokytoja, 1 b klasės auklėtoja, Labdaros ir paramos fondo pirmininkė

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

10.

Dovilė Gaidelytė

Mokytoja, 6 b klasės auklėtoja

Gamta ir žmogus, geografija

Mokytoja

11.

Raimonda Garšvaitė

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija

Matematika

Mokytoja metodininkė

12.

Diana Gedvilienė

Mokytoja, 7 b klasės auklėtoja

Rusų kalba.

Mokytoja metodininkė

13.

Jūratė Grigaitienė

Mokytoja

Judesio raiška

Mokytoja metodininkė

14.

Loreta Gudaitienė

Mokytoja, 5 b klasės auklėtoja

Kūno kultūra, Aerobika

Vyresnioji mokytoja

15.

Genovaitė Jankauskaitė

Mokytoja

Chemija

Vyresnioji mokytoja 

16.

Viktorija Juodytė

Mokytoja, 5 a klasės auklėtoja

Anglų kalba

Mokytoja

17.

Jurgita Kavaliauskienė

Mokytoja, 3 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas.

Mokytoja metodininkė

18..

Ona Krasauskienė

Mokytoja, 12 b klasės auklėtoja,

Vokiečių kalba

Vyresnioji mokytoja

19.

Angelė Lukšienė

Mokytoja

Matematika

Vyresnioji mokytoja

20.

Loreta Baukienė

Mokytoja

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

21.

Angelina Miškinienė

Mokytoja

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

22.

Jadvyga Ogintienė

Mokytoja, 12 a klasės auklėtoja

Etika

Mokytoja

23.

Dalia Palkuvienė

Mokytoja, 2 a klasės auklėtoja, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

24.

Justina Petreikienė

Mokytoja, 10 b klasės auklėtoja, socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

25.

Kęstutis Petrikas

Mokytojas

Fizika

Vyresnysis mokytojas

26.

Eglė Ruokė

Mokytoja

Anglų kalba.

Mokytoja

27.

Vilija Sabutienė

Mokytoja, 11a klasės auklėtoja

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

28.

Nijolė Simanavičienė

Mokytoja, tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Informacinės technologijos

Vyresnioji mokytoja

30.

Nomeda Stripinienė

Mokytoja

Biologija, gamta ir žmogus

Vyresnioji mokytoja

31.

Nijolė Šilerienė

Mokytoja, 7 a klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

32.

Rasa Tilvikienė

Mokytoja, 1 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas.

Mokytoja metodininkė

33.

Živilė Tunaitienė

Mokytoja

Matematika

Vyresnioji mokytoja

34.

Laimutė Tupienė

Mokytoja, 4 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

35.

Aldona Varpiotienė

Mokytoja, 3 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

36.

Romualda Zubavičienė

Mokytoja, 6 a klasės auklėtoja

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Vyresnysis mokytojas

 

 

 

 

 

Muzikos skyriaus mokytojai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1.

Tomas Ambrozaitis

Mokytojas

Styginių instrumentų orkestro vadovas.

Vyresnysis mokytojas

  Lina Marija Domarkaitė Mokytoja Atlikėjo raiška, kamerinis ansamblis.

Mokytoja

 

3.

Violeta Bendoraitienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

 
   

 

 

   

5.

Rita Bezubenko

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

6.

Leonardas Bėkša

Mokytojas, koncertmeisteris

Atlikėjo raiška (fortepijonas, trimitas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, papildomas instrumentas.

Mokytojas

Koncertmeisteris

7.

Vidmantas Bėkša

Mokytojas

Atlikėjo raiška (saksofonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas ekspertas

 

8.

Lina Bėkšienė

Mokytoja

Solfedžio, ritmika, muzikos pažinimas.

Mokytoja metodininkė

9.

Sigita Botyrienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

 

10.

Asta Brazienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

11.

Birutė Buinevičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

12.

Aušra Marija Butnorienė

Ruošos mokytoja.

 

 

Namų ruoša.

 

13.

Liudmila Chaikevič

Mokytoja

Solfedžio, namų ruoša.

Vyresnioji mokytoja

 

14.

Elena Čekelienė

Mokytoja, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (valtornė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

15.

Skaistė Čilinskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), kamerinis ansamblis, ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja metodininkė

16.

Angelė Čiuberkienė

Mokytoja,styginių skyriaus metodinės grupės pirmininkė

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

17.

Svetlana Daugėlienė

 

Mokytoja, muzikos teorijos metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio, muzikos teorija, harmonija.

Vyresnioji mokytoja

18.

Audronius Daukšys

 

Mokytojas

Atlikėjo raiška (klarnetas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

19.

Nina Dmitrijeva

Mokytoja, koncertmeisterė

Bendrasis fortepijonas. Koncertmeisterė.

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

20.

Saulutė Domarkienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

21.

Pranas Dovydaitis

Mokytojas

Atlikėjo raiška (mušamieji instrumentai), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

 

Mokytojas metodininkas

22.

Žilvinas Gaidys

Mokytojas, koncertmeisteris

Bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisteris.

 

Mokytojas

23.

Jūratė Gaižutytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

 

Vyresnioji mokytoja

24.

Eugenijus Jonavičius

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

 

Vyresnysis mokytojas

25.

Giedra Jonušaitė

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

26.

Stanislava Kačinskienė

Mokytoja, namų ruošos mokytoja.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, namų ruoša.

Mokytoja

27.

Laura Kasinskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (obojus), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja

28.

Jurgis Karbauskas

Mokytojas, koncertmeisteris.

Kamerinis ansamblis (violončelė).

Koncertmeisteris

 

Mokytojas

29.

Zita Kariniauskienė

Mokytoja, choro vadovė.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, choro vadovė.

Mokytoja ekspertė

30.

Janina Kartavičienė

Mokytoja

Balso ugdymas, choras.

Vyresnioji mokytoja

31.

Auksė Kaziukaitienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (altas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja

32.

Rasa Kazlauskienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

33.

Albina Kazlauskytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (kontrabosas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Vyresnioji mokytoja

34.

Gabija Kochanskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fleita), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

35.

Valdonė Kučinskienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

36.

Kristina Kupšienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

37.

Julius Kurauskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas.

Mokytojas

38.

Elvyra Liutkevičiūtė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

39.

Valentina Mamonenko

Mokytoja

Bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisterė.

 

Vyresnioji mokytoja

Vyresnioji koncertmeisterė

40.

Jūratė Marcinkienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

41.

Gitana Masiulienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė metodininkė

42.

Antonas Milerius

Mokytojas

Atlikėjo raiška (klarnetas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

43.

Irena Mažonienė

Ruošos mokytoja

Namų ruoša

Vyresnioji mokytoja

44.

Svetlana Naujokienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja

45.

Aušra Niparavičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (dainavimas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

 

46.

Nijolė Ovsiukienė

Mokytoja, styginių skyriaus metodinės grupės pirmininkė

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

Vyresnioji mokytoja

 

47.

Eglė Karbauskė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė metodininkė

48.

Laima Petrauskienė

Mokytoja, fortepijono metodinės grupės pirmininkė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

49.

Liliana Petreikienė Rybakova

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, koncertmeisterio klasė.

Koncertmeisterė

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

50.

Loreta Piaseckienė

Mokytoja, koncertmeisterė

Bendrasis fortepijonas

Koncertmeisterė

Mokytoja

51.

Natalija Pletkuvienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio, muzikos istorija.

Vyresnioji mokytoja

52.

Viktorija Pociuvienė

Mokytoja, ruošos mokytoja.

Solfedžio, namų ruoša.

Mokytoja

 

53.

Valentina Potejenko

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

 

54.

Danguolė Railienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

55.

Rasa Riepšienė

Mokytoja, bendrojo fortepijono metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

56.

Violeta Rožytė Lubickienė

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisterė

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

57.

Rūta Rupšlaukienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

58.

Vytautas Saikauskas

Mokytojas, chorinio dirigavimo metodinės grupės pirmininkas.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Mokytojas metodininkas

59.

Vidmantas Sadauskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Vyresnysis mokytojas

60.

Gabrielė Samolytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

61.

Virginija Simonavičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Mokytoja metodininkė

62.

Marija Stanevičiutė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio.

Mokytoja metodininkė

63.

Aidas Strimaitis

Mokytojas

Styginių instrumentų orkestro vadovas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas

64.

Zenonas Šimkus

Mokytojas

Atlikėjo raiška (trimitas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas

65.

Ramūna Šukienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

66.

Ramunė Švenčionytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

67.

Erlanda Tverijonienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (dainavimas), ansamblinis muzikavimas, choras, balso ugdymas.

Mokytoja ekspertė

68.

Kęstutis Taujanskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (fagotas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytojas

69.

Beata Urbonienė

Mokytoja

Bendrasis fortepijonas.

Mokytoja

 

70.

Raselė Urniežienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Vyresnioji mokytoja

 

71.

Vaida Vaičaitytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

72.

Aušra Valentienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

73.

Linas Valickas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (smuikas).

Mokytojas

74.

Danguolė Vilidaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija),  muzikos istorija, muzikos kūrinių analizė, polifonija.

Vyresnioji mokytoja

75.

Lina Vitkauskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

76.

Margarita Vizgaudienė

Mokytoja, fortepijono metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

77.

Rolandas Vizgaudis

Mokytojas

Atlikėjo raiška (saksofonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

78.

Elena Žilevičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (choro dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, choras, balso ugdymas.

Mokytoja metodininkė

79.

Asta Žiobakaitė Rajevskaja

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Vyresnioji koncertmeisterė

80.

Lolita Žioltikova

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

81.

Igoris Žioltikovas

 

Mokytojas

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnysis mokytojas

 

 

 

Dailės skyriaus mokytojai

 

1.

  Aurimas Anusas

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas

Mokytojas

2.

  Evaldas Bernotas

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas, erdvinė kompozicija

Mokytojas metodininkas

3.

  Tadas Dromantas

 

Mokytojas

Tapyba, kompozicija, akvarelė, piešimas

Mokytojas

4.

  Žana Gricevičienė

 

Mokytoja

Dizainas, kompozicija, tekstilė

Mokytoja

5.

  Gintautas Jonkus

 

Mokytojas

Skulptūra, erdvinė kompozicija,

Mokytojas metodininkas

6.

  Irena Kačenauskaitė

 

Mokytoja

Grafika, kompozicija, piešimas, spalvinė, grafikos raiška

Mokytoja metodininkė

7.

  Edita Kalninienė

 

Mokytoja

Šriftas, kompozicija, piešimas, tapybos, erdvinė, grafikos raiška

Mokytoja metodininkė

8.

  Jūratė Kavaliauskienė

 

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija.

Keramika

Mokytoja metodininkė

9.

  Rytis Martinionis

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas, vitražo kompozicija

Mokytojas

10.

  Violeta Paukštienė

 

Mokytoja

Dizainas, kompozicija

Mokytoja metodininkė

11.

  Lima Pilibaitytė

 

Mokytoja

Projektavimas, dizainas, kompozicija, tapybos, erdvinė, grafikos raiška

 

12.

  Felicija Pinkevičienė

 

Mokytoja, dailės metodinės grupės pirmininkė

Piešimas, tapybos, erdvinė, grafikos raiška

Mokytoja metodininkė

13.

  Rima Steponėnienė

 

Mokytoja

Grafika, kompozicija, piešimas

Mokytoja metodininkė

14.

  Virginijus Viningas

 

Mokytojas

Tapyba, kompozicija, akvarelė

Mokytojas

15.

  Loreta Žulpienė

 

Mokytoja

Dailės istorija, rūbų dizainas

Mokytoja metodininkė

_______________________

 

PAMOKŲ LAIKAS

PAMOKŲ LAIKAS

I – V

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.50 – 11.35
5. 11.55 – 12.40
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25
11. 17.35 – 18.20
12. 18.30 - 19.15

 

Statistika

Mes turime 28 svečius online
Nariai : 3
Turinys : 346
Nuorodos : 2
Turinio peržiūrėjimai : 423485

dienynas

Sveikiname

  • „Lietuvių kalbos Kengūra 2017"
    Sveikiname Respublikinio konkurso „Lietuvių kalbos Kengūra 2017" nugalėtojus: Amandą Staponaitę, 6 a kl. mokinę, pelniusią Auksinės Kengūros diplomą, Elzę Grubliauskaitę, 6 a kl. mokinę,...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

aikos banner

2 procentai

2proc