header

Struktūra ir kontaktai

KLAIPĖDOS EDUARDO BALSIO MENŲ GIMNAZIJOS ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

 Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Statybininkų pr. 2

LT-94222 Klaipėda

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (kodas 190979923)

Raštinės darbo laikas:

I - IV - 8.00 - 16.30

V - 8.00 - 15.30

Pietų pertrauka 12.00 - 12.30

 

KLAIPĖDOS EDUARDO BALSIO MENŲ GIMNAZIJOS

TELEFONŲ NUMERIAI

Pareigos

Telefono

Nr.

Kabineto Nr.

Direktorius

Gintautas Misiukevičius

(8 46) 345775

(8 46) 340183

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

202

Raštinė

(8 46) 340183

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

201

Faksas

(8 46) 433441

201

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Garšvaitė

(8 46) 340160

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

203

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui (Muzikai)

Giedra Jonušaitė

(8 46) 433467

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

211

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui (Dailei)

Jūratė Kavaliauskienė

(8 46) 433446

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

224

Projektų vadovė

Asta Strumilienė

(8 46) 433466

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

210

Vyriausiasis buhalteris

(8 46) 342565

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

6

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui

Genovaitė Kairienė

(8 46) 433448

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

6

Socialinis pedagogas

(8 46) 433449

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

14

Psichologas

(8 46) 342567

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

14

Slaugytoja

(8 46) 433465

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

13

Dailės skyriaus mokytojų kambarys

(8 46) 340184

232

Bendrabučio auklėtojai

(8 46) 340163

21

Budėtojas

(8 46) 232422

-

 

                              Bendrųjų dalykų mokytojai

 

Vardas, pavardė

Pareigybė

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Algis Bajoras

Mokytojas

Matematika

Vyresnysis mokytojas

Aurelija Bajorienė

Mokytoja, 1 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

Virginija Balsytė-Jackuvienė

Mokytoja, 9 b, 10 a klasių auklėtoja

Tikyba

Vyresnioji mokytoja

Asta Bambalienė

Mokytoja

Anglų kalba

Mokytoja

Rasa Bivainienė

Mokytoja metodininkė, 3 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

Sigita Brazienė

Mokytoja

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė 

Daiva Burzdžiūtė

Mokytoja

Fizika

Vyresnioji mokytoja

Arūnas Daumantas

  Mokytojas

Kūno kultūra

Vyresnysis mokytojas

Linita Dubrienė

Mokytoja

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

Vida Inkratienė

Mokytoja, 2 b klasės auklėtoja, Labdaros ir paramos fondo pirmininkė

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

Dovilė Gaidelytė

Mokytoja, 7 b klasės auklėtoja

Gamta ir žmogus, geografija

Mokytoja

Raimonda Garšvaitė

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija

Matematika

Mokytoja metodininkė

Adelė Gedrimienė

Mokytoja, 4 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

Diana Gedvilienė

Mokytoja, 8 b klasės auklėtoja

Rusų kalba.

Mokytoja metodininkė

Jūratė Grigaitienė

Mokytoja

Judesio raiška

Mokytoja metodininkė

Loreta Gudaitienė

Mokytoja, 6 b klasės auklėtoja

Kūno kultūra, Aerobika

Vyresnioji mokytoja

Genovaitė Jankauskaitė

Mokytoja

Chemija

Vyresnioji mokytoja 

Viktorija Juodytė

Mokytoja, 6 a klasės auklėtoja

Anglų kalba

Mokytoja

Jurgita Kavaliauskienė

Mokytoja, 4 b klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas.

Mokytoja metodininkė

Ona Krasauskienė

Mokytoja

Vokiečių kalba

Vyresnioji mokytoja

Angelė Lukšienė

Mokytoja

Matematika

Vyresnioji mokytoja

Loreta Baukienė

Mokytoja, 10 b klasės auklėtoja

Lietuvių kalba ir literatūra

 

Angelina Miškinienė

Mokytoja

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

Jadvyga Ogintienė

Mokytoja

Etika

Mokytoja

Dalia Palkuvienė

Mokytoja, 3 a klasės auklėtoja, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

Justina Petreikienė

Mokytoja, 11 b klasės auklėtoja, socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

Eglė Ruokė

Mokytoja, užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Anglų kalba.

Vyresnioji mokytoja

Vilija Sabutienė

Mokytoja, 12 a klasės auklėtoja

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

Nijolė Simanavičienė

Mokytoja, tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Informacinės technologijos, ekonomika

Vyresnioji mokytoja

Nomeda Stripinienė

Mokytoja, 5 b klasės auklėtoja

Biologija, gamta ir žmogus

Vyresnioji mokytoja

Nijolė Šilerienė

Mokytoja, 8 a klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

Rasa Tilvikienė

Mokytoja, 2 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas.

Mokytoja metodininkė

Živilė Tunaitienė

Mokytoja

Matematika

Vyresnioji mokytoja

Laimutė Tupienė

Mokytoja, 1 a klasės auklėtoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

Jolanta Virškuvienė

Mokytoja

Anglų kalba

Mokytoja

Romualda Zubavičienė

Mokytoja, 7 a klasės auklėtoja

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Vyresnioji mokytoja

 Valentina Žemaitienė

 Mokytoja

 Anglų kalba

 Vyresnioji mokytoja

 

 

Muzikos skyriaus mokytojai

 

Vardas, pavardė

Pareigybė

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Tomas Ambrozaitis

Mokytojas

Styginių instrumentų orkestro vadovas.

Mokytojas ekspertas

Gabrielė Bajorūnienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

Violeta Bendoraitienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Vyresnioji mokytoja

Rita Bezubenko

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Leonardas Bėkša

Mokytojas, koncertmeisteris

Atlikėjo raiška (fortepijonas, trimitas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, papildomas instrumentas.

Mokytojas

Koncertmeisteris

Vidmantas Bėkša

Mokytojas

Atlikėjo raiška (saksofonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas ekspertas

 

Lina Bėkšienė

Mokytoja

Solfedžio, ritmika, muzikos pažinimas.

Mokytoja metodininkė

Sigita Botyrienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

 

Asta Brazienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Birutė Buinevičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Aušra Marija Butnorienė

Ruošos mokytoja.

 

 

Namų ruoša.

Vyresnioji mokytoja

 

Liudmila Chaikevič

Mokytoja

Solfedžio, namų ruoša.

Vyresnioji mokytoja

 

Elena Čekelienė

Mokytoja, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (valtornė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

Skaistė Čilinskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), kamerinis ansamblis, ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja metodininkė

Angelė Čiuberkienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

Svetlana Daugėlienė

 

Mokytoja, muzikos teorijos metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio, muzikos teorija, harmonija.

Vyresnioji mokytoja

Audronė Daukšienė

 

Mokytoja

Choras, balso ugdymas.

Mokytoja

Audronius Daukšys

 

Mokytojas

Atlikėjo raiška (klarnetas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

Nina Dmitrijeva

Mokytoja, koncertmeisterė

Bendrasis fortepijonas. Koncertmeisterė.

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

Lina Marija Domarkaitė

 

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), kamerinis ansamblis.

Mokytoja

Saulutė Domarkienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

Pranas Dovydaitis

Mokytojas

Atlikėjo raiška (mušamieji instrumentai), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

 

Mokytojas metodininkas

Žilvinas Gaidys

Mokytojas, koncertmeisteris

Bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisteris.

 

Mokytojas

Jūratė Gaižutytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

 

Vyresnioji mokytoja

Eugenijus Jonavičius

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

 

Vyresnysis mokytojas

Giedra Jonušaitė

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui, II vadybinė kategorija.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Stanislava Kačinskienė

Mokytoja, namų ruošos mokytoja.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, namų ruoša.

Mokytoja

Laura Kasinskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (obojus), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja

Jurgis Karbauskas

Mokytojas, koncertmeisteris.

Kamerinis ansamblis (violončelė).

Koncertmeisteris

 

Mokytojas

Alina Karinauskienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, smuikininkų ansamblio vadovė.

Mokytoja

Zita Kariniauskienė

Mokytoja, choro vadovė.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, choro vadovė.

Mokytoja ekspertė

Auksė Kaziukaitienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (altas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja

Rasa Kazlauskienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Albina Kazlauskytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (kontrabosas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Vyresnioji mokytoja

Gabija Kochanskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fleita), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja

Valdonė Kučinskienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Kristina Kupšienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytoja metodininkė

Julius Kurauskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas.

Mokytojas

Elvyra Liutkevičiūtė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Valentina Mamonenko

Mokytoja, koncertmeisterė

Bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisterė.

 

Vyresnioji mokytoja

Vyresnioji koncertmeisterė

Jūratė Marcinkienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Gitana Masiulienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė metodininkė

Antonas Milerius

Mokytojas

Atlikėjo raiška (klarnetas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

Irena Mažonienė

Ruošos mokytoja

Namų ruoša.

Vyresnioji mokytoja

Svetlana Naujokienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Aušra Niparavičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (dainavimas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytoja ekspertė

 

Nijolė Ovsiukienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (smuikas), ansamblinis muzikavimas.

Vyresnioji mokytoja

 

Eglė Karbauskė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė metodininkė

Laima Petrauskienė

Mokytoja, fortepijono metodinės grupės pirmininkė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Liliana Petreikienė Rybakova

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, koncertmeisterio klasė.

Koncertmeisterė

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

Loreta Piaseckienė

Mokytoja, koncertmeisterė

Bendrasis fortepijonas

Koncertmeisterė

Mokytoja

Natalija Pletkuvienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio, muzikos istorija.

Vyresnioji mokytoja

Viktorija Pociuvienė

Mokytoja, ruošos mokytoja

Solfedžio, namų ruoša.

Mokytoja

 

Valentina Potejenko

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

 

Danguolė Railienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

Rasa Riepšienė

Mokytoja, bendrojo fortepijono metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Violeta Rožytė Lubickienė

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Koncertmeisterė

Vyresnioji mokytoja

Koncertmeisterė metodininkė

Rūta Rupšlaukienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

Vytautas Saikauskas

Mokytojas, chorinio dirigavimo metodinės grupės pirmininkas.

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Mokytojas metodininkas

Vidmantas Sadauskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (violončelė), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Vyresnysis mokytojas

Virginija Simonavičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Mokytoja metodininkė

Marija Stanevičiutė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), solfedžio.

Mokytoja metodininkė

Aidas Strimaitis

Mokytojas

Styginių instrumentų orkestro vadovas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas

Zenonas Šimkus

Mokytojas

Atlikėjo raiška (trimitas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

Ramūna Šukienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Ramunė Švenčionytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Erlanda Tverijonienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (dainavimas), ansamblinis muzikavimas, choras, balso ugdymas.

Mokytoja ekspertė

Kęstutis Taujanskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (fagotas), ansamblinis muzikavimas.

Mokytojas

Beata Urbonienė

Mokytoja

Bendrasis fortepijonas.

Mokytoja

 

Raselė Urniežienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (chorinis dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, balso ugdymas, choras.

Vyresnioji mokytoja

 

Vaida Vaičaitytė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Aušra Valentienė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Koncertmeisterė

Danguolė Vilidaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (muzikos teorija), muzikos istorija, muzikos kūrinių analizė, polifonija.

Vyresnioji mokytoja

Lina Vitkauskaitė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Margarita Vizgaudienė

Mokytoja, fortepijono metodinės grupės pirmininkė.

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis, bendrasis fortepijonas.

Mokytoja metodininkė

Rolandas Vizgaudis

Mokytojas

Atlikėjo raiška (saksofonas), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas metodininkas

Elena Žilevičienė

Mokytoja

Atlikėjo raiška (choro dirigavimas), ansamblinis muzikavimas, choras, balso ugdymas.

Mokytoja metodininkė

Asta Žiobakaitė Rajevskaja

Mokytoja, koncertmeisterė

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

Vyresnioji koncertmeisterė

Dainius Žilinskas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas..

Mokytojas

 

Karolis Žioltikovas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (gitara), ansamblinis muzikavimas, kamerinis ansamblis.

Mokytojas

 

Lolita Žioltikova

Mokytoja

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnioji mokytoja

 

Igoris Žioltikovas

Mokytojas

Atlikėjo raiška (fortepijonas), ansamblinis muzikavimas, bendrasis fortepijonas.

Vyresnysis mokytojas

 

 

 

 

Dailės skyriaus mokytojai 

 

  Aurimas Anusas

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas

Mokytojas

  Evaldas Bernotas

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas, erdvinė kompozicija

Mokytojas metodininkas

  Eglė Dučinskienė

 

Mokytojas

Dizainas, kompozicija, tekstilė, erdvinė raiška

Mokytojas

  Žana Gricevičienė

 

Mokytoja

Dizainas, kompozicija, tekstilė

Mokytoja (vaiko auginimo atostogose)

  Gintautas Jonkus

 

Mokytojas

Skulptūra, erdvinė kompozicija

Mokytojas metodininkas

 Sigita Baroti

 

Mokytoja

Rūbų izainas, grafikos raiška, tapybos raiška, ervinė raiška

Mokytoja

  Edita Kalninienė

 

Mokytoja

Šriftas, kompozicija, piešimas, tapybos raiška, erdvinė raiška, grafikos raiška, spalvotyra

Mokytoja metodininkė

  Jūratė Kavaliauskienė

 

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija.

Keramika

Mokytoja metodininkė

  Rytis Martinionis

 

Mokytojas

Piešimas, eskizavimas, vitražo kompozicija

Mokytojas

  Violeta Paukštienė

 

Mokytoja

Dizainas, kompozicija

Mokytoja metodininkė

  Lima Pilibaitytė

 

Mokytoja

Projektavimas, kompozicija, tapybos raiška, erdvinė raiška, grafikos raiška

 Vyresnioji mokytoja

  Felicija Pinkevičienė

 

Mokytoja, dailės metodinės grupės pirmininkė

Piešimas, tapybos raiška, erdvinė raiška, grafikos raiška, kompozicija

Mokytoja metodininkė

  Rima Steponėnienė

 

Mokytoja

Grafika, kompozicija, grafikos raiška

Mokytoja metodininkė

  Virginijus Viningas

 

Mokytojas

Tapyba, kompozicija, akvarelė, plokštuminė kompozicija

Mokytojas

  Loreta Žulpienė

 

Mokytoja

Dailės istorija, kompozicija, tapybos raiška

Mokytoja metodininkė

 

_______________________

 

PAMOKŲ LAIKAS

PAMOKŲ LAIKAS

I – V

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.50 – 11.35
5. 11.55 – 12.40
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25
11. 17.35 – 18.20
12. 18.30 - 19.15

 

 

Statistika

Mes turime 5 svečius online
Nariai : 3
Turinys : 123
Nuorodos : 2
Turinio peržiūrėjimai : 344588

dienynas

Sveikiname

aikos banner

2 procentai

 

ESF logo