header

Madų šou – „MadaM“ 2018

Eduardo Balsio menų gimnazijoje kasmetinis madų šou – laukiamiausias jaunųjų gimnazijos dizainerių renginys. Mados, meno šventė, konceptualus ir novatoriškas renginys šiais metais suvienijo kūrybingus mokinius jau 27 –ąjį kartą. Mados renginys pasižymėjo ne tik įgijęs nuolatinį savo pavadinimą „MadaM", bet ir buvo skirtas paminėti Lietuvos 100-metį. Pajūryje menininkų gimnaziją garsinantis renginys, kasmet suburia ne tik mokyklos mokinius, bet ir miesto svečius, galinčius atskleisti savo talentą. Šiais metais renginyje pristatytos 9 Klaipėdos Eduardo Balsio gimnazistų kolekcijos, kuratorė – mokytoja Sigita Baroti, taip pat sulaukė svečių iš Gargždų „Vaivorykštės" gimnazijos mados studijos „Infinity" , kuri pristatė kolekciją „Dangaus Ženklai" bei Gargždų „Vaivorykštės" gimnazijos „Dizaino-rūbų modeliavimo būrelis" – kolekcijos „Marių rankšluostėlis" pasirodymo.


Mados gerbėjus stebino dalyvių gausa, išskirtinumas ir kūrybiškas rūbų pristatymas. Šiais metais gimnazijos abiturientai, sukūrė įspūdingą scenografiją, kuri stebino savo moderniškumu, pagrindinis renginio akcentas buvo būtent jų sukurtas renginio ženklas „MadaM". Sukurtas ženklas reprezentuoja jau tradicija tapusio renginio tęstinumą. Kaip ir kiekvienais metais, mokiniams talkino ir pasiruošti pasirodymams padėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos sveikatos fakulteto, kineziterapijos ir grožio terapijos studentės. Atliktas profesionalus makiažas padėjo dizaineriams įgyvendinti norimą rezultatą. Renginyje taip pat pasirodė šokių klubas „SFINX", kurie energingai ir paskelbė renginio pradžią. Tamsoje pasigirdusi ritminga muzika ir pasirodę šokėjai audringai nuteikė žiūrovus tolimesnei renginio eigai. Mokiniai pristatymuose nevengė akcentuoti savo meilės ir dėmesio mūsų valstybės šimtmečiui, buvo galima stebėtis modernistiniu tautinių motyvų perteikimu. I-osios nugalėtoja, 12 klasės mokinė Laura Jurkaitytė būtent įkvėpta baltų Dievų sukūrė gausią kolekciją „Dievų miškas", kuri išsiskyrė ne tik savo išpildyta tema, bet ir išskirtinai kokybiškais rūbais, kurie visgi galėtų užkariauti ne tik mokyklos podiumą, bet ir miesto gatves. Laura savo kolekcijoje rūbūs dekoravo savo kurtais baltų dievų piešiniais, kuriuos atliko lino raižinio technika.
Kolekcijose atsispindėjo ir šiuolaikinių mados tendencijų vėjai. 11 klasės mokinė Paulina Vasiliauskaite šiais metais tapo Grand prix laimėtoja. Jaunoji dizainerė gavo „Look pro" studijos prizą – kolekcijos fotosesiją. Jos kolekcija „Tiksli asimetrija" išsiskyrė savo ryškumu, skulptūriškomis formomis, pasirinktų medžiagų lengvumas įnešė pavasariško gaivumo kolekcijoje supinamos konceptualumo ir praktiškumo dizaino kryptys, drabužiai skirti drąsioms, ambicingoms ir nebijančioms svajoti personoms. Anot jaunosios kūrėjos, įkvėpimo šaltiniu tapo tikslieji mokslai. Jaunieji dizaineriai pasitelkė šiuolaikinę muziką, šviesas ir šokio žingsnelį sukūrė tikrą šou. Kiekviena kolekcija leido pajusti vis naują mados dvelksmą, spalviniai ir netikėti formų sprendimai paliko didelį įspūdį ne tik žiūrovams, bet ir komisijos nariams. Šių metų komisijoje pirmininkė nuoširdžiai sutiko būti dizainerė Sonata Žižienė. Komisijai buvo sunku ir sudėtinga išrinkti nugalėtojus, bet visgi renginio metu vykęs ne tik komisijos, bet ir žiūrovų balsavimas išrinko savo mėgstamiausius. Renginyje įvertinti buvo ir kiti renginio dalyviai, II- oji vieta 10 -tokei – Kristinai Petkutei su kolekcija „Habitus", III- oji vieta 11toke Gintarė Razmaitė su kolekcija „Primary". Kiti dalyviai buvo nominuoti už ekspresyviausią, originaliausią, elegantiškiausią bei įspūdingiausią kolekcijas. I, II, III vietų nugalėtojai buvo apdovanoti OŽ design home makiažo priemonėmis bei Olesios Žuravliovos knygomis.
Avangardinė kasmetinė madų šou „MadaM" šiais metais tikriausiai nustebino ir sužavėjo ne vieną mados mylėtoją. Gausus jaunųjų dizainerių būrys pademonstravo gimnazijos mokinių sugebėjimus kurti, subūręs ir kitų meno sričių atstovus leido atskleisti metus brandinamas ir kuriamas idėjas, taip pat paskatino kurti ir reikštis dar labiau kitais metais.

PAMOKŲ LAIKAS

PAMOKŲ LAIKAS

I – V

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.50 – 11.35
5. 11.55 – 12.40
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25
11. 17.35 – 18.20
12. 18.30 - 19.15

 

 

Statistika

Mes turime 76 svečius online
Nariai : 3
Turinys : 140
Nuorodos : 2
Turinio peržiūrėjimai : 344449

dienynas

Sveikiname

  • Tarptautinis pianistų konkursas
    Sveikiname Tarptautinio pianistų konkurso „ Musical Fireworks in Baden – Wurttemberg" Vokietijoje II vietos laimėtoją Saulę Pukinskaitę, 10b kl. Mokytoja Birutė Buinevičienė.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

aikos banner

2 procentai

 

ESF logo