In memoriam

Išėjo Anapilin dar viena kultūros legenda...
Albertas Rožė. Svarbi asmenybė Klaipėdai, Lietuvai, Ukrainai. Ilgametis berniukų choro „Gintarėlis“ vadovas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos kūrėjas, direktorius, choro vadovas (1983–1992), vėliau išvykęs gyventi į Ukrainą. Choro dirigentas, pedagogas, už ilgametį choro atlikėjų ugdymą, chorinio dainavimo tradicijų puoselėjimą ir lietuviškos kultūros sklaidą apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2023 m.).
Su didžiausia  šiluma ir pasididžiavimu išsaugosime atmintyje prisiminimus apie Maestro geranoriškumą, jo kerinčią šypseną, toleranciją, tėviškumą mokiniams, dėmesingumą, reiklumą kolegoms. Alberto Rožės sukurta gimnazijos dvasia, vizija gyva ir saugoma, juk nuo pat pradžių mokyklos bendruomenė švelniai buvo vadinama rožynu... Mes, „balsiukai“, esame ir liksime mums visiems brangaus ir svarbaus skambančio rožyno puoselėtojai.
Ilsėkitės ramybėje, garbusis Maestro.
Reiškiame gilią užuojautą šeimai ir artimiesiems.
Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos bendruomenė