Taika - Muzika - Laisvė

Spalio 7 d. Eduardo Balsio menų gimnazijoje vyko ypatingas renginys - koncertas ,,Taika - Muzika - Laisvė”. Jaunieji muzikantai iš Charkivo muzikos licėjaus visus sužavėjo savo muzikalumu ir puikiu kūrinių atlikimu. Ypač jaudina tai, kad jaunuosius talentus Ukrainos mokytojai ugdo karo sąlygomis, jau keleri metai - nuotoliniu būdu. Licėjaus direktorius Olehas Oriščenka, tardamas sveikinimo žodį, padėkojo Lietuvai už paramą ir pagalbą Ukrainai bei jos vaikams. Jaunųjų atlikėjų viešnage rūpinosi ir į mūsų gimnaziją atlydėjo projekto iniciatorius Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, projekto koordinatoriai - Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Dainius Numgaudis bei Europos jaunimo muzikos konkursų sąjungos generalinė sekretorė Jolanta Kundrotaitė. Esame dėkingi už puikias akimirkas, praleistas kartu patiriant draugystę, muzikos grožį ir muzikavimo džiaugsmą.

Pavaduotoja Jūratė Kavaliauskienė.