Pasaulinė kūno kultūros ir sporto diena
Rugsėjo 30 d., pasitikdami Pasaulinę kūno kultūros ir sporto dieną, mokyklos 5–8 klasių mokiniai energingai sportavo Sveikatingumo šventėje. Šventę pradėję bendra linksma mankšta, moksleiviai dalyvavo solidarumo bėgime „Gelbėkit vaikus“. Prie šios socialinės iniciatyvos mūsų gimnazija prisijungia kasmet vis gausesniu būriu, šitaip siekdama padėti sunkiau gyvenantiems vaikams. Na, o didžiausią sportinį azartą balsiukams sužadino tarpklasinės virvės traukimo varžybos ir estafetės, kurių laimėtojai buvo apdovanoti vitaminų kupinais prizais. Ačiū šventę organizavusiai kūno kultūros mokytojai Loretai Gudaitienei, jai talkinusiems: mokytojui Arūnui Daumantui ir 10b kl. mokiniams.



.jpg)







.jpg)



