Naujienos

Akimirkos iš prevencinių pamokėlių šį rudenį

Šį rudenį mūsų gimnazijos vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti prevencinėse pamokėlėse. Mokiniai diskutavo, dirbo komandose, gilino žinias įvairiomis temomis. Susitikimų metu buvo aptartos šios temos: „Socialiniai tinklai“, „Savižudybės ir savižala“, „Valgymo sutrikimų prevencija“, „Stresas. Kuo jis gali būti naudingas“. Džiaugiamės bendradarbiaudami su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru ir dėkojame specialistėms Urtei ir Jolantai, kurios dalijasi žiniomis su jaunimu.

Pagalbos mokiniui specialistės