Gimnazijos mokinių parlamentas
Kiekvienas ruduo tradiciškai žymi pokyčius Gimnazijos mokinių parlamento struktūroje – parlamentas ne tik pasipildo naujais iniciatyviais nariais, bet ir renka naują prezidentą. Šiemet nuoširdus ačiū už puikų vadovavimą buvo tartas kruopščiai baigiamiesiems egzaminams besiruošiančiai prezidentei Elijai Skeirytei ir pasveikinta jos vietą užėmusi vienuoliktokė Meda Skridlaitė. Prezidento rinkimuose taip pat dalyvavo Marijanas Petrov, dėkojame jam už garbingą konkurenciją.
Kviečiame susipažinti su naująja Gimnazijos mokinių parlamento prezidente Meda Skridlaite: „Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje mokausi jau 11 metų, čia susiformavo mano asmenybė ir dėl to esu labai dėkinga šiai mokyklai. Per visus šiuos metus 6 kartus buvau išrinkta klasės seniūne, keletą kartų – klasės seniūnės pavaduotoja. Aktyviai dalyvavau Mokinių parlamento veikloje, ne kartą pavadavau buvusias mokyklos prezidentes, atstovavau mokyklą konferencijose. Esu labai atsakinga, pareiginga, drąsi, komunikabili, atvira naujovėms. Visada apsvarstau įvairias pasiūlytas idėjas, prieš išrenkant pačią geriausią. Nebijau reikšti savo nuomonę, sugebu argumentuotai ją pagrįsti. Žinoma kaip ir visi, turiu blogų savybių, tokių kaip kantrybės trūkumas, tačiau stengiuosi tai keisti, ir galiu drąsiai teigti, kad dabar jaučiuosi žymiai tvirčiau. Tapusi Mokinių parlamento prezidente, stengsiuosi mokykloje sukurti dar jaukesnę aplinką, palaikyti ir tęsti mūsų mokyklos tradicijas, atgaivinti senąsias ir įnešti naujų. Svarbiausia – siekti gero mūsų gimnazijai ir toliau tobulėti!”



