Naujienos

Devintokų ekskursija po senamiestį

Lietingą birželio 19 d. 9a ir 9b klasių mokiniai, vietoje paskutinės šiais mokslo metais istorijos pamokos kabinete, rinkosi prie skulptūros „Juodasis vaiduoklis“. Lydimi mokytojos V. Ringytės-Ališauskienės devintokai leidosi po Klaipėdos senamiestį kartu su gidės Daivos pasakojimais. Mokiniai ne tik išgirdo naujų istorijų apie Mėmelį, bet ir grupėse sprendė įvairias gidės paruoštas užduotis, atsakinėjo į klausimus, kurie dar labiau padėjo įsitraukti į girdimas istorijas ir įsiminti išgirstą informaciją. Ekskursija užbaigta galvojant norus ir trinant sagas „Kaminkrėčio“ skulptūrai.