Devintokų ekskursija po senamiestį
Lietingą birželio 19 d. 9a ir 9b klasių mokiniai, vietoje paskutinės šiais mokslo metais istorijos pamokos kabinete, rinkosi prie skulptūros „Juodasis vaiduoklis“. Lydimi mokytojos V. Ringytės-Ališauskienės devintokai leidosi po Klaipėdos senamiestį kartu su gidės Daivos pasakojimais. Mokiniai ne tik išgirdo naujų istorijų apie Mėmelį, bet ir grupėse sprendė įvairias gidės paruoštas užduotis, atsakinėjo į klausimus, kurie dar labiau padėjo įsitraukti į girdimas istorijas ir įsiminti išgirstą informaciją. Ekskursija užbaigta galvojant norus ir trinant sagas „Kaminkrėčio“ skulptūrai.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)